Дивовижні вихідні

Дивовижні Вихідні — онлайнмарафон тривалістю 2 дні (вихідні), яка спонукає людей до незалежних маленьких позитивних змін.

Julia Sheket: «Оскільки ці вихідні були не прості, а #дивовижні, ми вирішили згадати улюблене заняття і поліпшити сірі та занедбані лавки неподалік від дому. 2 години + 3 дивовижних + […]

   Переглянути більше

Tanya Sybiha: «На хвилі втілення дивовижних змін ми пофарбували бетонну огорожу нашого омріяного дитячого майданчика!

   Переглянути більше

Olha Harbovska: «Ось результат моїх дивовижних вихідних»

   Переглянути більше

Николай Манько: «Мой первый небольшой вклад в улучшение подъезда/дома/двора в рамках проекта «Дивовижних вихідних» Распечатал и наклеил указатели квартир по этажам во всех трёх лифтах. Для помощи гостям, курьерам. Следующими […]

   Переглянути більше

Ірина Саторі: «Дякую за натхнення! Після Дивовижних вихідних ліфт виглядає трошки краще»

   Переглянути більше

Lidiya Kuzmenko: «Вообще-то, ничего бы не случилось, если бы не мой муж. Он довел дело до конца. На все это ушло ~450 грн и еще осталось много краски — на […]

   Переглянути більше

Kateryna Makrushyna: «Романтичний ранок, або витівки вдалися! 1. Напередодні ввечері прибрали зупинку, позбавили стовп від товстелезного шару оголошень (сміття не постили, усі і так знають яке воно на зупинках). 2. […]

   Переглянути більше

Marina Feya Tkachenko: У рамках проекту #Дивовижнівихідні відчистили та оздобили ліфтову кабіну в будинку хрещеної мами, в якості подарнку на День Народження. Ліфт перетворився на надихаючий куточок природи. Ділюсь фотографіями […]

   Переглянути більше
Julia Sheket: «Оскільки ці вихідні були не прості, а #дивовижні, ми вирішили згадати улюблене заняття і поліпшити сірі та занедбані лавки неподалік від дому.

2 години + 3 дивовижних + 3 банки фарби + наждачка, щітка й інший реманент = ось така краса»
Tanya Sybiha: «На хвилі втілення дивовижних змін ми пофарбували бетонну огорожу нашого омріяного дитячого майданчика!

2 дорослих+група підтримки сусідів і діток+6 банок блакитної фарби+3 банки жовтої+1білої+3 валики+кюветки для валиків+ олія+розчинник+рукавички = за один день наш майданчик одягнувся у жовто-блакитну веселу сорочечку! Насправді ця мрія (Наш Майданчик) втілювалась не протягом одного дня. Ми дуже довго знаходились у пошуках підтримки комунальних служб і т.д. А в результаті ідею вдалось реалізувати завдяки одній Дивовижній сім’ї, у яких троє діток,і які й усіх згуртували!

P.S: Дякуємо Дивовижним за цінні поради! Ще залишилась фарба, тож на черзі дивовижних перетворень ще наш страшненький під’їзд»
Olha Harbovska: «Ось результат моїх дивовижних вихідних»
Николай Манько: «Мой первый небольшой вклад в улучшение подъезда/дома/двора в рамках проекта «Дивовижних вихідних»

Распечатал и наклеил указатели квартир по этажам во всех трёх лифтах. Для помощи гостям, курьерам. Следующими этапами — будут волейбольная сетка, раскраска забора, приведение в порядок стола для маленького тенниса. Воодушевила эта статья.

Понял, что порой надо сначала делать что-то самому, а потом уже объединяться, привлекать других»
Ірина Саторі: «Дякую за натхнення! Після Дивовижних вихідних ліфт виглядає трошки краще»
Lidiya Kuzmenko: «Вообще-то, ничего бы не случилось, если бы не мой муж. Он довел дело до конца.

На все это ушло ~450 грн и еще осталось много краски — на будущие проекты.

Дизайн — Егора, 6.5 лет.

Исполнение Andrew Kuzmenko посильное участие — еще двоих взрослых и шесть детей (трое своих и трое соседских)»
Kateryna Makrushyna: «Романтичний ранок, або витівки вдалися!

1. Напередодні ввечері прибрали зупинку, позбавили стовп від товстелезного шару оголошень (сміття не постили, усі і так знають яке воно на зупинках).

2. Зранку її причепурили. І знайшли чотирилапого друга.

3. Зробили невеличку «інсталяцію» з теми «недопалки не розчиняються у повітрі». Допекло… Не раз бачила як курці на «автопілоті» відпускають недопалки не вгледівши навіть ту, що перед носом. Може, як побачать результати своїх «старань» схаменуться?

4. А ще, у нас у під’їзді з’явилось місце для збирання використаних батарейок. Чекаємо на перші «вкладення»
Marina Feya Tkachenko: У рамках проекту #Дивовижнівихідні відчистили та оздобили ліфтову кабіну в будинку хрещеної мами, в якості подарнку на День Народження. Ліфт перетворився на надихаючий куточок природи. Ділюсь фотографіями =)

P.S: 15 годин роботи протягом 3х днів та 800грн витрати
Мапа позитивних змін