Сталі партнерські стосунки та співпраця: дискусії соціальних кварків у Запоріжжі та Бердянську

8 та 9 грудня в Бердянську та Запоріжжі відбулися чергові зустрічі соціальних кварків в рамках проекту «Дивовижне об’єднання громадських організацій». Цього разу говорили про партнерство та співпрацю з різними стейкхолдерами, а також про те як робити такі партнерства сталими.

dsc_6722

Запрошеним спікером став Валентин Краснопьоров, координатор руху «Сильні Громади». На прикладах із власного досвіду та досвіду колег Валентин поділився успішними та проблемними кейсами комунікації та співпраці з владою, активістами та громадою.

Дискусія не обмежилася тільки прикладами з громадської діяльності, але також зачепила проблематику побудови партнерських відносин на міжособистісному рівні, наприклад, при створенні ОСББ.

dsc_6930__forweb

Протягом зустрічі кварки спробували визначити підходи, на засадах яких можуть формуватися партнерства:

— довіра один до одного;
— спільні ціннісні орієнтири;
— спільне бачення мети;
— надійність;
— готовність інвестувати зусилля та час у досягнення спільної мети.

Це були останні зустрічі кварків Дивовижних в рамках цього проекту, але далеко не останній захід. Вже 21 січня ми проведемо великий форум «Спільний знаменник: Запоріжжя», основним фокусом якого будуть партнерства, співпраця та win-win-підходи. Слідкуйте за новинами на сторінці Дивовижних на Фейсбук!

dsc_6883__forweb

Програма реалізується в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України. Цей проект фінансується німецьким урядом та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

dsc_6774

dsc_6944__forweb

dsc_6891__forweb

Залиште коментар

1 Коментар на "Сталі партнерські стосунки та співпраця: дискусії соціальних кварків у Запоріжжі та Бердянську"

avatar
Сортувати за:   найновіші | найстаріші | найбільша кількість голосів
wpDiscuz