Соціальний колайдер Дивовижних розганяється ще швидше!

У листопаді команда Дивовижних запускає ще одну програму в рамках нашого напрямку діяльності «Соціальний колайдер» — «Дивовижне об’єднання громадських організацій». Програма спрямована на громадських активістів та ГО Запоріжжя та Запорізької області, у першу чергу для тих, хто працює для та з переселенцями.

tumblr_mtlu4qi4oj1r2idzvo1_500

За рік роботи у Східній України ми побачили, що багато місцевих та національних громадських організацій працюють ізольовано одна від одної, і через це з’являється багато ідентичних проектів, а спільна візія майбутнього відсутня. Партнерства, в основі яких – сталість та win-win-підходи, а не примус чи формалізовані відносини заради отримання фінансування, є ефективним інструментом проти ізоляції. Різним ГО потрібно вибудовувати об’єднані спроможності, тоді їхня діяльність буде ефективна та матиме сталий вплив.

Саме тому в рамках програми «Дивовижне об’єднання громадських організацій» Дивовижні створять платформу для комунікацій, обговорень, нетворкінгу та інтерактивного навчання для місцевих ГО. Ми прагнемо зробити внесок у розвиток сталих партнерств та спроможності місцевих ГО. Дивовижні фасилітують запуск конструктивних комунікацій між активістами, громадськими інституціями та іншими стейкхолдерами, а також допоможуть ГО визначити їх ключові потреба та зміцнити їхні спроможності для виступу єдиним фронтом для досягнення спільної мети.

Програма передбачає серію нетворкінгових подій – зустрічі активістів та локального Форуму про спільноти, які допоможуть краще зрозуміти важливість та силу роботи як громади та команди, а також визначити ключові потреби місцевих ГО. Навчальний модуль програми включає інтерактивні вокршопи та тренінги для підвищення спроможності місцевих лідерів.

Заходи програми будуть проходити у Запоріжжі та Бердянську, у період з листопада 2016 року по лютий 2017 року.

Якщо ти громадський/а активіст/ка і цікавишся програмою, напиши нам!


Програмна менеджерка проекту – Вікторія Алієва

Асистентка програмної менеджерки – Аліна Антипіна

Програма реалізується в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України. Цей проект фінансується німецьким урядом та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Основна мета Ініціатив Інфраструктурної Програми для України – допомога в подоланні кризи на сході країни, а саме: допомога регіонам з найбільшою кількістю вимушених переселенців – Харківська, Дніпропетровська і Запорізька області. У цих областях Німецький уряд допомагає громадам, неприбутковим організаціям та фондам розробляти та реалізовувати заходи для поліпшення умов життя переселенців та приймаючих громад. Крім того, Ініціативи німецького уряду спрямовані на покращення якості надання послуг місцевому населенню та вимушеним переселенцям, а також на збільшення потужностей державних установ та органів місцевого самоврядування.

Залиште коментар

Будь першим хто прокоментував

avatar
wpDiscuz