У Запоріжжі та Бердянську пройшли перші зустрічі кварків

Нещодавно Дивовижні оголосили про старт програми «Дивовижне об’єднання громадських організацій», а вже 26-27 листопада в її рамках пройшли перші зустрічі кварків — неформальні дискусії та обмін досвідом між активістами Запоріжжя та Бердянська.

Зустрічі були присвячені соціальному підприємництву та його впливу на сталість ГО, як фінансову, так і організаційну. Щоб дискусія була більш предметною, Дивовижні запросили у якості спікерки Анну Уварову, співзасновницю Благодійного магазина «Ласка». Анна поділилися власним кейсом, розповіла активістам про інші приклади соціального підприємництва в Україні та закордоном, а також відповіла на велику кількість питань, — від HR-політик до краудфандінгу як способу зібрати стартовий капітал для соціального бізнесу.

st1a0886

Наступні зустрічі кварків будуть вже 8-9 грудня (Бердянськ та Запоріжжя відповідно). Будемо говорити про партнерства між громадськими організаціями та чому це важливо. Запрошеного спікера поки що тримаємо у секреті :).

Слідкуйте за оновленнями на сторінці Дивовижних на Фейсбук!

Програма реалізується в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що є одною з Ініціатив інфраструктурної програми для України. Цей проект фінансується німецьким урядом та виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

st1a0975

st1a0978

st1a1015

st1a0969

Залиште коментар

Будь першим хто прокоментував

avatar
wpDiscuz