Запоріжці створили мапу позитивних змін разом з «Дивовижними» 2

23 липня у Запоріжжі вперше пройшов фестиваль «З країни в Україну», який вже третій рік мандрує східною Україною. Нам здається, що це ще один знак того, що місто готове до перевтілень та розвитку громадського сектору, тому ми не вагаючись долучилися до свята.

Наше спілкування з запоріжцями почалося у містечку громадських ініціатив, де ми облаштували фотозону та простір для вільного спілкування та обміну думками.

Продовж дня ми обговорювали можливі зміни у місті з ініціативними запоріжцями, колегами-активістами та волонтерами. Вони допомогли нам ідентифікувати найболючіші місця та проблеми міста за допомогою звичайних наліпок. Всього лише за кілька годин ми створили мапу позитивних змін, які можна зробити своїми руками. Серед проблем запоріжці зазначали велику кількість сміття на вулицях, погане освітлення на вулицях мікрорайонів та занедбані зупинки громадського транспорту.

У гості до нас заходили і найменші запоріжці і, навіть, песики. До речі, діти були найактивнішими заповнювачами мапи позитивних змін. На думку більшості дітей, у місті не вистачає дерев та клумб із яскравими квітами. Тож на нас з вами, запоріжці, чекають великі справи! Зовсім скоро поговоримо про це на громадському обговоренні, яке пройде 4 серпня у парку «Енергетиків» о 19:00.

На замітку: після Запоріжжя фестиваль «З країни в Україну» відправиться до Маріуполя. Саме там, наступної неділі 31 липня ми почнемо своє знайомство з чудовим містом на березі моря. Маріуполь, скоро побачимось!

Залиште коментар

Будь першим хто прокоментував

avatar
wpDiscuz